CANSA Tarım Makinaları 1983 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne “Kaliteli Ürün ve Hizmet” anlayışından taviz vermeden yurt içi ve yurt dışında adından söz ettirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Hedefimiz en iyisini üretmek

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için en yüksek standardı hedefleriz. Makinelerimiz araştırma, tasarım ve geliştirme, montaj aşamalarında tek tek kontrol süreçlerinden geçer.. 

İşimize Tutkuyla Bağlıyız

Makinelerimizi üretirken kendimizi müşterilerimizin yerine koyarız. İşimize iyi bir motivasyon ve özveriyle bağlıyız.
Çağımızın gereksinimi olan teknolojik yenilikler ve modern bir altyapı ile ihtiyaç duyulan düzeyde üretim yapabilmenin mümkün olacağı bilincinde olan CANSA,
0
m2 kapalı alan
0
m2 açık alan
CNC Lazer kesim, CNC Plazma kesim, CNC Torna, tam teşekküllü makine parkuru ve uzman kadrosu ile Ceyhan’da üretimine devam ederek, tarım sektörünün hizmetindedir.

Ceyhan’dan Dünya’ya açılan kapı

CANSA Tarım Makinaları’nın, üretiminin bir yüzdesini de ihracat oluşturup, başta Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Afrika ülkelerine ürünlerini ulaştırmaktadır

Ürünlerimizin tamamı Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Deney Raporu’na sahiptir. Firmamız, CE ve TSE yeterlilik belgelidir. İmal ettiği ürünleri Tarım Kredi Kooperatifleri, bayilerimiz ve fabrikamızdan temin edebilme kolaylığı sunan CANSA, kalite ve teknoloji anlayışı ile sizlerle birlikte geçmişte olduğu gibi gelecekte de yeni atılımlar yapacaktır.